[Çöp] Raporumdaki Hatamı Bulamıyorum.

Forum kurallarına ve Türkçe imla kurallarına uygun olmayan mesajları buraya alıyoruz. Lütfen aynı hataları tekrarlamayın!

[Çöp] Raporumdaki Hatamı Bulamıyorum.

İleti#1)  halisbatmaz » 12 Arl 2011 11:01

ÖSS ye hazırlanırken Türkçede 45 te 40 rahatlıkla net bırakabiliyordum fakat, bizi bu hale forum siteleri getirdi. Hesabımı silecekseniz silin ama nerde hata yaptığımı söylerseniz eski bilgilerimizin tazelenmesini sağlarsınız.
Kullanıcı avatarı
halisbatmaz
Siteye Alışmış

Adı Soyadı:Halis Batmaz
Meslek: muhasebe

Bulunduğunuz İl / Semt: Diyarbakır

Cevap: Raporumdaki Hatamı Bulamıyorum.

İleti#2)  Erkan Akayay » 12 Arl 2011 11:05

Sizden çok şey istemiyoruz. Nokta, virgül ve noktadan sonra gelen harflerin büyük harfle başlamasına dikkat ediniz. Bu kadar. Fazlası bizi de aşar. Bununla ilgili link size defalarca gönderildi.
Sorularınızı düzgün bir Türkçe ile, detay vererek ve örnek dosyayla destekleyerek sorunuz.
Örnek dosyalarınızda Application.Visible veya hide gibi sayfa gizlemelerini iptal ediniz.
Kullanıcı avatarı
Erkan Akayay
Site Dostu

Meslek: Bilgi İşlem

Bulunduğunuz İl / Semt: İSTANBUL

İleti#3)  halisbatmaz » 12 Arl 2011 11:30

Hocam kusura bakmayın ama bilgi sizde diye sizin veya bir başkasının yanlışını söyleyemiyoruz. Yoksa burda otursam kim nerde hata yapmış tek tek yazmak çok zor değil. Mesela siz son göndermiş olduğunuz yazınıza bakın ve hata nerde kendiniz görün.
Kullanıcı avatarı
halisbatmaz
Siteye Alışmış

Adı Soyadı:Halis Batmaz
Meslek: muhasebe

Bulunduğunuz İl / Semt: Diyarbakır

İleti#4)  Erkan Akayay » 12 Arl 2011 12:59

Ben artık sıkıldım ya. Hem suçlu, hem güçlü. Derdiniz kavga etmekse yanlış yerdesiniz. Kurallara uymayacağım, üstüne dikleneceğim diyorsanız gereken yapılır. Artık anlamsız tartışmalarla vakit kaybetmeyeceğim. Kafama göre takılırım, kurallar beni ilgilendirmez diyorsanız, bir çok forum var. Yolunuz açık olsun. Girdiğinizden beri defalarca uyarı yapıldı ama hiç birini dikkate almıyorsunuz. Kibarca rica ediyoruz, savunmalar, kafa tutmalar... Sizin açtığınız bütün konuları kilitleyeceğim. Yeni sorularınızı kurallara uygun yazarsanız, yardımcı olunacak.

Benim yazdığım yazı hatalı olabilir. Dikkat ederek yazsam da hata yapıyor olabilirim. Ama en azından hata yapmamaya özen gösteriyorum. Siz özen gösterseniz, bunu anlasak bu kadar tartışma çıkmaz. O kadar uyarıyoruz, sizde hiç bir gayret yok. Nokta kullanmıyorsunuz, cümleleri peş peş yazıyorsunuz. Yapmayın diyoruz yine aynı.

Diğer konu , kimi eleştirsek hemen saldırı yapılıyor. Eleştiriye saldırı ve inkar toplumuzun bir kültürü mü oldu ? Hemen araya bir laf sokuluyor. Halis Bey ne yazmış : Bildiğim için başkalarını eleştiriyormuşum. Bu hastalıklı düşünceleri nasıl uyduruyorsunuz, pes vallahi. Bu zamana kadar her saldırıya nazikçe ve eleştiriye gelen cevapların seviyesine düşmeden karşılık verdim. Ama sabır taşı çatladı. Herkes hak ettiği karşılığı alacak bundan sonra.
Sorularınızı düzgün bir Türkçe ile, detay vererek ve örnek dosyayla destekleyerek sorunuz.
Örnek dosyalarınızda Application.Visible veya hide gibi sayfa gizlemelerini iptal ediniz.
Kullanıcı avatarı
Erkan Akayay
Site Dostu

Meslek: Bilgi İşlem

Bulunduğunuz İl / Semt: İSTANBUL

REKLAM
Excel Logo XML Oluşturucu
Logo Object Designer ile Uyarlama

Forum Çöp Kutusu

Online Kullanıcılar

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bumerang - Yazarkafe